0
Dejvis kup

DK: Lajović izgubio, Indija izjednačila. Odlučuju Krajinović i Bambri

Objavljeno: 14.09.14 u 16:44

Dušan Lajović je izgubio od Somdeva Devarmana са 2:3 (1:6, 6:4, 4:6, 6:3, 6:2), pa je Indija izjednačila na 2-2 protiv Srbije u okršaju za ostanak u Svetskoj grupi Dejvis kupa. Odlučujući okršaj igraće Filip Krajinović i Juki Bambri.

Lajović je fantastično počeo meč, prepustivši rivalu samo gem. Izgubio je drugi set, u trećem je domaći teniser poveo je sa 3:0, ali je Dušan uspeo da preokrene i da povede sa 2-1 u setovima.

Lajović se fizički mučio, uslovi za igru su bili teški i nije se kretao baš najbolje. Uspeo je da izbori peti set. U trećem gemu odlučujućeg seta Indijac je napravio brejk, a u sledećem gemu Lajović je propustio šansu da uzvrati…

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.