0

PL: Košta rešeta za Čelsi, Tadić asistent u pobedi Sautemptona (VIDEO)

Objavljeno: 13.09.14 u 18:15

U popodnevnim mečevima četvrtog kola Premijer lige, Čelsi je na svom terenu savladao Svonsi rezultatom 4:2 (1:1), Sautempton Dušana Tadića deklasirao je Njukasl – 4:0, dok je Everton u gostima savladao VBA – 0:2.

Premijer liga logo

Junak u pobedi Čelsija bio je trostruki strelac Dijego Košta u 45, 56. i 67. minutu, dok je četvrti pogodak postigao novajlija Remi u 81. minutu. Svonsi je poveo autogolom Terija u 11. minutu, a u 86. Šelvi je postigao konačan rezultat.

Sautempton je kao domaćin deklasirao Njukasl sa 4:0, dvostruki strelac bio je Pele, ali se istakao i Dušan Tadić sa jednom asistencijom.

Everton je u gostima bio bolji od VBA – 0:2 golovima Lukakua i Miraljasa.

Lester je ostvario prvu pobedu od povratka u Premijer ligu, i to protivStouka golom Uloa u 65. minutu.