0

KVALIFIKACIJE ZA EURO 2016: Španija razbila Makedonce, Englezi slave Velbeka (VIDEO)

Objavljeno: 08.09.14 u 22:45

U večerašnjim utakmicama kvalifikacija za EURO 2016, selekcija Španije savladala je kao domaćin Makedoniju sa 5:1, dok je Engleska u gostima savladala Švajcarsku – 0:2.

EURO 2016 logo

Renovirani sastav Španije bez penzionisanih Ćavija i Ćabija Alonsa i povređenog Inijeste, do pobede je došao golovima Serhija Ramosa u 16. iz penala, Paka Alkasera u 17, Busketsa u 45, Davida Silve u 50. i Pedra u 90. minutu. Jedini pogodak za Makedoniju postigao je Ibraimi u 28. minutu iz penala.

Selekcija Engleske pobedila je u gostima Švajcarsku golovima Velbeka u 59. i 90. minutu.

U ostalim susretima, Crna Gora je bez Drinčića savladala Moldaviju sa 2:0 golovima Vuničića u 45. i Tomaševića u 73. minutu, Austrija i Švedska su remizirali – 1:1, dok je Slovačka u gostima bila bolja od Ukrajine – 0:1.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.