0

OBRAČUN NAPADAČA U PESKARI: Pešić – Beloti 2:2 (VIDEO)

Objavljeno: 05.09.14 u 21:56

Posle prvog poluvremena kvalifikacione utakmice mladih selekcija Italije i Srbije rezultat je 2:2. Najpre je Aleksandar Pešić za samo pet minuta od 8. dop 13. doneo veliku prednost našoj selekciji, da bi Beloti najpre smanji na 1:2 u 23. a u 48. iz penala izjednačio na 2:2.

Selekcija Radovana Ćurčića upala je u problem kada je teren zbog povrede rebara sredinom prvog poluvremena morao da napusti Darko Brašanac.

Našoj reprezentaciji bi odgovarao i remi u ovom duelu pošto bi onda u poslednjem duelu sa Severnom IRskom odlučivala sama o svojoj sudbini.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.