0

Šampion Španije „nulom“ krenuo u odbranu krune

Objavljeno: 25.08.14 u 23:55

Šampion Španije Atletiko Madrid nerešenim rezultatom 0:0 u malom gradskom derbiju protiv Rajo Valjekana krenuo je u odbranu krune.Mandzukic AtletikoBila je ovo katastrofalna partija „jorgandžija“ koje zbog suspenzije sa klupe nije mogao da predvodi prvi trener tima Dijego Čolo Simeone. Igrači Atletiko Madrida nisu mogli da povežu dva dobra pasa, te se postavlja pitanje kako su u opšte i savladali Real Madrid u Superkupu. „Jorgandžije“ su imale samo jednu dobru priliku u prvom poluvremenu, ali je nije iskoristio Mario Mandžukić.

U drugom poluvremenu Rajo je bio daleko bolji rival. Tim iz predgrađa Madrida je napadao, a veliku šansu za pobedu u 70. minutu je propustio Manučo, kada je sa nekih deset metara šutirao glavom, a Moja jedva loptu izbio prstima. Na kraju 0:0, čini se odličnih za Atletiko Madrid.