0

Pobeda Barselone na startu sezone uz šou Mesija (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.14 u 23:20

Fudbaleri Barselone predvođeni novim trenerom Luisom Enrikeom zabeležili su trijumf na startu sezone u Primeri, tako što su na Nou Kampu sa 3:0 (1:0) savladali Elče.

Katalonce nije omela ni činjenica da su od 44. minuta igrali sa igračem manje pošto je isključen defanzivac Havijer Maskerano. Pre toga u 42. minutu Mesi je doveo Barselonu u vođstvo od 1:0, a argentinska zvezda je do kraja utakmice postigla još jedan gol.

U 46. minutu Katalonci su poveli sa 2:0. Strelac gola je bio 19-godišnji El Hadadi, koji je prošle sezone proglašen za najboljeg fudbalera Lige šampiona za omladince.

Konačnih 3:0 za Barselonu postavio je drugim pogotkom Lionel Mesi. U timu Barselone nije bilo Brazilca Nejmara, kao ni suspendovano najveće pojačanje ovog leta Luisa Suareza. Solidnu partiju pružio je novajlija Ivan Rakitić.