0

JSL: Junak Rada Petar Jelić igra sam, pet komada dao Voždovcu! (FOTO)

Objavljeno: 23.08.14 u 19:17

Iako je tek počelo, treće kolo Jelen Superlige sasvim sigurno će obeležtiti napadač Rada Petar Jelić, koji je za 55 minuta postigao pet golova i uništio Voždovac. Građevinari su slavili sa 6:1.

vozdovac-rad-270

vozdovac-rad-269vozdovac-rad-266vozdovac-rad-271vozdovac-rad-272

Nekadašnji igrač OFK Beograda, Novog Pazara, Nirnberga  sam je doneo pobedu Radu i istakao kandidat za najboljeg strelca prvenstva.

Četiri pogotka postigao u prvom poluvremenu, u 8, 23, 29 i 44. minutu, dok je već na startu drugog dela nastavio golgetersku seriju. Petardu je upotpunio u 53. minutu. U strelce su se još upisali i Anđelković u 64. za jedini gol Zmajeva i Petrović zašesti Građevinara.

novi pazar je kao domaćin sa 2:0 pobedio Radnički, golovima Hadžibulića i Đorđevića.