0

Kamp Nou pozdravio Suareza u pobedi od 6:0, sada ga čeka dva meseca (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.14 u 22:22

Najveće pojačanje Barselone u poslednjih nekoliko godina Luis Suarez debitovao je večeras u prijateljskom susretu protiv meksičkog Leona u pobedi Katalonaca rezultatom – 6:0 (3:0).

Strelci za Barsu bili su Mesi u trećem, Nejmar u 12. i 43, Munir u 55. i 78. i Sandro u 90. minutu.

Trener Luis Suarez šansu je pružio svim igračima, a Luis Suarez je u igru ušao u 75. minutu umesto Rafinje, ali nije uspeo da se upiše u listu strelaca. Urugvajac će naredni put na teren moći tek u El klasiku 25. ili 26. oktobra kada mu ističe zabrana na zvaničnim utakmicama.

Uoči ove tradicionalne utakmice u čast Žoana Gampera, osnivača Barselone, promovisan je i novi tim na čelu sa trenerom Luisom Enrikeom. Tom prilikom je Suarez dobio najveći aplauz od preko 50.000 navijača na Kamp Nou.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.