1

Despotović i Ristić se istakli u pobedi Zvezde

Objavljeno: 18.08.14 u 23:01

Fudbaleri Crvene zvezde koji nisu bili u u prvom planu tokom prethodne prvenstvene utakmice pobedili su ekipu Sinđelića rezultatom 3:0 u prijateljskom susretu.

Dvostruki strelac za crveno-bele bio je Đorđe Despotović, dok je jedan postigao Ristić.

Zvezda nije uspela da stvori ozbiljnu šansu u većem delu prvog poluvremena, ali nakon prvog gola Despotovića, koji se našao na pravom mestu nakon asistencije Planića, na terenu je postojala samo jedna ekipa. Priliku da se upiše u strelce imao je i Jović, a po drugi put je to učinio Despotović u finišu prvog poluvremena, i to nakon asistencije Avramovskog.

U drugom poluvremenu, gosti su zaigrali nešto bolje, i imali su odličnu priliku na početku drugog perioda, ali se istakao Kahriman. Treći gol za Zvezdu postigao je Ristić sjajnim udarcem sa distance pogodio mrežu i postavio konačan rezultat.

Crvena zvezda: Kahriman, P. Đorđević, Planić, Mbođ, Antić, Gogić, Jović, Avramovski, Bosančić, Gavrić, Despotović.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.