0

Monako razbijen u Bordou, poraz Marseja, preokret Sent Etjena

Objavljeno: 17.08.14 u 23:30

Fudbaleri Bordoa deklasirali su na svom stadionu ekipu Monaka rezultatom 4:1, Monpelje je pobedio Marsej u gostima, dok je Sent Etjen preokrenuo protiv Remsa.

Francuska Liga 1

Bordo je naneo i drugi poraz Monaku u dva kola, golovima Rolana u 48. i 66, Sale u 61. i Kazre u 75. minutu sa penala, dok je jedini gol za Monako postigao Berbatov u 45. minutu.

Monako posle dva kola nema nijedan bod, a takav učinak imaju još samo Lens i Evijan.

Pobedu na Velodromu, Monpeljeu su doneli Munije golom u prvom, i Sanson u drugom.

Uzbudljvije je bilo na Žofru-Gišar stadionu, gde je Rems vodio od 27. minuta autogolom Perina. Ipak, Sent Etjen je u drugom delu preokrenuo preko Gradela, Mone-Pakea i Erdinča i stigao do novog uspeha.