0

Pastoreov šou, PSŽ pobedio Napoli, povreda Brazilca (VIDEO)

Objavljeno: 11.08.14 u 23:37

Fudbaleri Pari sen Žermena pobedili su ekipu Napolija rezultatom 2:1 u prijateljskom susretu koji je obeležio prelep gol Havijera Pastorea, povreda Tijaga Silve, ali i povratak Kavanija i Lavecija na San Paolo.

havijer-pastore

Sva tri gola postignuta su u drugom delu igre, Iguain je doneo prednost Napoliju u 51. minutu, izjednačio je Ibrahimović četiri minuta kasnije, a konačan rezultat postavio je Pastore prelepim pogotkom u 77. minutu.

Kapiten Parižana Tijago Silva povredio se na samom početku zbog čega ga je već u 14. minutu zamenio Markinjos.

Takođe, ovaj meč je obeležio i povratak Edinsona Kavanija i Ezekijela Lavecija na San Paolo na kom su proveli prelepe godine.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.