0

Jovetić dvostruki strelac za ‘Građane’ (VIDEO)

Objavljeno: 28.07.14 u 11:10

Bivši fudbaler Partizana i reprezentativac Crne Gore, Stevan Jovetić, postigao je dva gola u pobedi Mančester Sitija nad Milanom rezultatom 5:1.

Stevan Jovetić

Nekadašnji napadač Fiorentine se u strelce upisivao u 11. i 58. minutu na meču Internacionalnog kupa koji je sinoć odigran u američkom gradu Pitsburg.

Meč je rešen za nepunih pola časa, budući da su „Građani“ do 26. minuta već postigli četiri gola. U strelce su se upisivali i Skot Sinkler u 14. minutu, Hesus Navas u 23. minutu i Keleči Ihenaco u 26. minutu.

Jedini gol za Milan postigao je Suli Muntari u 42. minutu posle čega je usledio prekid zbog nevremena u Pitsburgu.

U nastavku susreta Jovetić je, na asistenciju reprezentativca Srbije Aleksandra Kolarova, još jednom savladao protivničkog čuvara mreže.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.