0

Bivši Zvezdin trener sartovao pobedom na klupi Mehelena

Objavljeno: 27.07.14 u 18:57

Bivši trener Zvezde Aleksandar Janković uspešno je startovao na klupi Mehelena. Njegov tim je u prvoм kolu Pro lige savladao Genk rezultatom 3:1.

Aleksandar Jankovic

Gostujući tim je poveo već u sedmom minutu golom Hilanda, ali je do poluvremena Mehelen preokrenuo rezultat. Izjedančio je Hani u 22. minutu, da bi potom za manje od dva minuta, u finišu prvog dela, golovima Adesanje i Klasa domaćin stigao do dva gola viška.

Početkom drugog poluvremena Genk je ostao s igračem manje na terenu, pošto je strelac prvog gola zaradio crveni karton. Mehelen je zadržao rezultat i stigao do prva tri boda.