0

Mrđa rešetao na debiju u Japanu

Objavljeno: 19.07.14 u 14:55

Bivši napadač Crvene zvezde i najbolji strelac Jelen Superlige prošle sezone Dragan Mrđa postigao je dva gola na debitantskoj utakmici u Japanu.

Dragan Mrđa

Srpski napadač je najzaslužniji što je Omija na svom terenu izvukla nerešen rezultat protiv branioca titule u Džej ligi Hirošime, iako je na poluvremenu gubila sa ogromnih 3:0. Strelci za Hirošimu bili su Sato u 3. i 22. minutu i Išihara u 25. mintu.

Dragan Mrđa je u igru ušao tek u drugom poluvremenu i za 45 minuta na terenu je pokazao Japancima kako se „pika fuca“. Prvo je Slovenac Ljubijankić smanji na 1:3 u 52. minutu, da bi Mrđa već u 54. pogodio za 2:3. Bivši napadač Crvene zvezde je konačnih 3:3 postavio u 71. minutu.

Omija se posle 15 odigranih kola nalazi na predposlednjem mestu u Džej ligi sa 14 osvojenih bodova.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.