0

Partizan bliži Farskim ostrvima nego Gibraltaru

Objavljeno: 02.07.14 u 22:00

Fudbaleri Partizana još uvek čekaju ime protivnika u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a posle prve utakmice prvog kola HB Toršavan je bliži dvoboju sa crno-belima od Linkolna.  liga sampiona
Naime, Farani su na „pomorskoj kapiji“ Evrope igrali nerešeno sa šampionom, nove članice UEFA, Gibraltara 1:1. Linkoln je na svom debiju u evropskim takmičenjima poveo sa 1:0 pogotkom Čipolina iz penala u 18. minutu. HB je izjednačio u 71. minutu golom Hansena posle kornera.

Revanš utakmica je na programu za šest dana u Toršavanu i čini se da je šampion Farskih ostrva bliži duelima sa Partizanom. Kako god da bude za crno-bele neće biti težak posao da preskoči prvu prepreku na putu ka Ligi šampiona.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.