Domaći fudbal Fudbal Top News

Kapiten Ilić produžio ugovor sa Partizanom!

FOTO:STARSPORT

Dugogodišnji kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić postigao je dogovor sa upravom kluba i ostaće u Humskoj do 30. juna 2015. godine. 

FOTO:STARSPORT
FOTO:STARSPORT

Jesmo, dogovorili smo se sa Ilićem”, rekao je generalni sekretar Partizana Darko Grubor novinarima u sportskom centru Teleoptik u Zemunelu. 

Pored ove, još jedna dobra vest za crno-bele je da je Petar Škuletić spreman za start priprema.

“Sve je u redu, mogu da počnem pripreme. Dugo nisam trenirao u prethodnom periodu. Dobro je što smo zadržali okosnicu ekipu u odnosu na prošlu sezonu”, naveo je Škuletić

Ekipa Partizana popodne putuje na Zlatibor, gde će odraditi prvih osam dana priprema. 

Podsetimo, crno-beli će 27. juna u Beogradu odigrati humanitarni meč sa Malmeom sa kojeg će prihod od ulaznica ići kao pomoć ugroženima od poplava.

hotsport.rs

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...