0
Košarka

Vujošević povukao pa vratio ekipu na teren

Objavljeno: 14.06.14 u 21:30

Trener Partizana Duško Vujošević povukao je svoj tim sa prvog meča finala plej-ofa na 2:17 minuta pre kraja treće četvrtine pri vođstvu Crvene zvezde od 61:53.

Iskusni stručnjak je u dogovoru sa sportskim direktorom Draganom Todorićem iznerviran zbog po njegovom mišljenju pristrasnog suđenja odlučio da odvede ekipu u svlačionicu što je kulminiralo nakon bezazlenog duela Bertansa i Blažiča.

Sudije su ekipi Partizana dale 10 minuta da se vrate na teren, u suprotnom Zvezda će utakmicu dobiti službenim rezultatom.

Ipak, kada se očekivalo da će meč biti zvanično prekinut i rešen službenim rezultatom, na oko minut pre isteka predviđenog vremena, igrači Partizana su se ipak vratili na teren, a sudije su dosudile tehničku grešku klupi domaćina.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.