0
Košarka

NBA: Sjajno šutersko veče Sparsa za 2-1 u seriji (VIDEO)

Objavljeno: 11.06.14 u 08:59

Sinoć je na Floridi odigrana treća utakmica finala NBA plej ofa, a San Anotonio Sparsi su rezultatom 111:92 pobedili Majami Hit.

625x527

Sparsi su imali neverovatno šutersko veče, a u prvom poluvremenu procenat šuta iz igre iznosio je čak 75.8 posto što je rekord u mečevima finalne serije.

Gosti su za prve dve četvrtine ubacili velikih 71 poen i na odlasku u svlačionicu imali +21, što Hit uprkos velikim naporima (stigli su u trećoj četvrtini na -7) nije uspeo da nadoknadi.

Kavi Lenard bio je odličan i meč završio sa 29 poena, što je njegov rekord u plej ofu. POred njega kod Sparsa su po 15 poena ubacili Deni Grin i Toni Parker, 14 je dodao Tim Dankan, a 11 Toni Parker.

LeBron Džejms i Dvejn Vejd su ubacili po 22 poena za Majami, 14 je postigao Rašard Luis, a 11 Rej Alen.

Sparsi u seriji sada vode sa 2-1, a četvrta utakmica igra se u noći između četvrtka i petka takođe u Majamiju.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na na našem Tviter nalogu.