0
Tenis

RG: Jankovićeva stala u osmini finala

Objavljeno: 02.06.14 u 17:30

Ne uspeva JJ da pronađe recept za igru protiv Italijanke. Srpska teniserka Jelena Janković završila je takmičenje na Rolan Garosu u osmini finala, pošto je bolja od nje bila Sara Erani sa 7:6 (7-5), 6:2. Vicešampionka iz 2012. godine u četvrtfinalu će igrati sa Andreom Petković, koja je u tri seta izbacila Kiki Bertens.

Western & Southern Financial Group Women's Open Day 6

Jankovićeva je svoju šansu propustila u prvom setu – u dva navrata servirala je za vođstvo, imala je i set loptu, ali je dozvolila da set uđe u taj brejk. I tu je JJ imala priliku, ali je vezala dve greške kod rezultata 5:5 u ‘dodatnom gemu’…

Italijanka je zabeležila treću pobedu nad Jelenom u četiri međusobna meča.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.