0

Kantrida slavi: Rijeka osvojila Kup protiv Dinama (VIDEO)

Objavljeno: 13.05.14 u 23:12

Fudbalski klub Rijeka osvojio je Kup Hrvatske, pošto je na domaćem terenu, u revanš utakmici finala, savladao ekipu zagrebačkog Dinama sa 2:0.

Rijeka, 22.08.2013 - Nogomet: Bakljada na tribinama nakon prvog poluvremena utakmice Rijeke i Stuttgarta

Pred 11.000 gledalaca na stadionu Kantrida, strelci su bili Mitrović u 36. i Kvržić u 81. minutu. Prvi meč u gostima Rijeka je dobila rezultatom 1:0.

Rijeka je treći put trijumfovala u nacionalnom kupu i osvojila prvi trofej posle osam godina.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici HotsportSRB, kao i na na našem Tviter nalogu.