0
ATP

Ziki i Nestor u finalu Barselone

Objavljeno: 26.04.14 u 17:22

Srpsko-kanadski dubl, Nenad Zimonjić i Danijel Nestor plasirao se u finale turnira u Barseloni pobedom nad parom Ivan Dodig-Marselo Melo 2:0, po setovima 6:4, 6:4.

ziki

Meč je trajao svega 66 minuta, a prvi set je Zimonjić i Nesotr rešili u svoju korist sa samo jednim oduzetim servis gemom protivnika.

U drugom setu su Dodig i Melo uspeli da spasu dve meč lopte u osmom gemu, zatim i da naprave brejk, još dve prilike za završetak meča imali su Zimonjić i Nestor u devetom, ali su do trijumfa stigli tek u desetom, koji su dobili bez izgubljenog poena.

U finalu će se sastati sa pobednikom duela između parova Huta Galung-Robert i Fonjini-Melcer.