0

Kup: Jagodina pobedila na Karaburmi

Objavljeno: 26.03.14 u 17:09

Fudbaleri Jagodine savladali su u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije na gostovanju ekipu OFK Beograda sa 2:1 (1:1).

Gosti su bolje otvorili utakmicu i u trećem minutu poveli su golom Lepovića. ‘Romantičari’ su izjednačili preko Gajića u 17. minutu, a konačan rezultat postavio je u 61. minutu Arsenijević.

Mogao je oFK da izbori i bolji rezultat ali su izabranici Zlatka Krmpotića (koji je isključen zbog portesta) dva puta pogađali okvir gola. Takođe ostaje disutabilno da li je u dve situacije glavni arbitar pravilno prosudio kada nije svirao penal za domaće.

„Znali smo da osim mladosti OFK ima i kvalitet, a to se videlo danas. Imali smo malo sreće, ali mislim da smo odigrali dobro. Ipak ne treba se zanosti ovo je samo prvo poluvreme. Nismo još obezbedili plasman i u revanšu moramo da budemo bolji“ rekao je Mladen Dodić trener branioca trofeja u Kupu.

U drugom polufinalu od 18 sati sastaju se Spartak i Vojvodina.