0

Partizan za pola sata slomio otpor Inđije

Objavljeno: 25.03.14 u 13:08

Fudbaleri Partizana danas su u prijateljskoj utakmici odigranoj u Sportskom centru Teleoptik u Zemunu savladali Inđiju rezultatom 3:1 (3:0).

Prvi pogodak za crno-bele postigao je mladi Pantelić već u šestom minutu, da bi Danko Lazović u 20. minutu odlično reagovao posle jednog odbitka za dupliranje prednosti srpskog šampiona.

Pitanje pobednika odlučeno je već posle pola sata igre kada je posle prekršaja za penal nad Lazovićem siguran sa bele tačke bio Danilo Pantić. Konačan rezultat je u psolednjem minutu utakmice postavio iskusni napadač gostiju Bjedov.

Trener Marko Nikolić je u meču protiv Inđije priliku dao igračima koji nisu igrali prethodnog vikenda, dok su prvotimci neposredno pre meča odradili trening.