0

Kombinovani sastav Zvezde siguran protiv Trepče (VIDEO)

Objavljeno: 24.03.14 u 18:28

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u prijateljskom susretu Trepču iz Kosovske Mitrovice rezultatom 3:0.

Trener Slaviša Stojanović iskoristio je priliku da pruži šansu igračima koji nisu imali veću minutažu u dosadašnjem delu sezone. Pred oko hiljadu gledalaca, strelci su bili Vukan Savićević u 16, Luka Milunović sa bele tačke u  32. i  Onjilo u 59 minutu.

Zvezda je počela meč u sledećem sastavu: Vesić, Nenadić, Martinović, Jovanović, Cilinšek, Grujić, Arahuo, Savićević, Kovačević, Onjilo i Milunović, a u igru su ušli još: Manojlovič Ristić, Tošić, Iličić, Brajović i Čukanović.

Gosti iz Kosovske Mitrovice izašli su u sastavu: Vakić, Mašić, Milovanović, Andrić, Vučković, Lazić, Karamatić, Aritonovć, Đoković, Đurić i Popopvić, a igrali su još Radovanović, Miletović, Radović, Marić, Marković, Uljarević, Ilić, Pavićević i Milosavljević.