Boaš počeo pobedom

Objavljeno: 24.03.14 u 21:14

Nakon odlaska Spaletija sa klupe Zenita, njegovo mesto zauzeo je Andre Viljaš-Boaš a svoj put na klupi ruske ekipe počeo je pobedom.

Hulk

Zenit je danas savladao ekipu Samare rezultatom 2:1 u 22. kolu ruskog prvenstva. Domaći tim je poveo već u petom minutu kada je Hulk realizovao najstrožu kaznu a isti igrač je u 52. minutu duplirao prednost svoje ekipe. Kalagov je smanjio na 2:1 samo dva minuta kasnije a u nastavku meča Kabaljero je promašio čak dva penala za gostujući tim i tako mladom Portugalcu „obezbedio“ pobedu u prvom meču.

Boašov tim je trenutno drugi na tabeli sa 44 osvojena boda, tri manje od vodeće Lokomotive i četiri više od još dve moskovske ekipe, Spartaka i CSKA. Samara je ostala na 11. poziciji sa 24 osvojena boda.