0

Očajni Leverkuzen nastavio sa posrtanjem

Objavljeno: 23.03.14 u 19:32

Fudbaleri Bajer Leverkuzena poraženi su na svom stadionu od ekipe Hofenhajma rezultatom 2:3 (1:2) u poslednjem meču 26. kola Bundeslige.

bundesliga-logo-2010

Goste je u vođstvo doveo Salihović u 14. minutu, izjednačio je Kisling u 39, ali je već u 40. Voland doneo novu prednost Hofenhajmu.

Posle devet minuta nastavka, Rolfes je izjednačio na 2:2, a konačan rezultat postavio je Modeste u 89. minutu.

Leverkuzen je ovim porazom nastavio niz očajnih rezultata, pošto je bez pobede od sedmog februara zbog čega je na četvrtoj poziciji sa šest bodova manje od Šalkea. Hofenhajm je deseti na tabeli sa 32 boda.