0

Ren iznenadio Marsej

Objavljeno: 22.03.14 u 19:56

Fudbaleri Marseja ponovo su razočarali svoje navijače, pošto su na domaćem terenu poraženi od ekipe Rena rezultatom 1:0 u 30. kolu francuskog šampionata.

Francuska Liga 1

Treći poraz na poslednje četiri utakmice dodatno je udaljio Marsej od pozicija koje vode u evrokupove naredne sezone.

Nakon prvog poluvremena koje je proteklo bez golova, Ren je u nastavku susreta uspeo da postigne pogodak vredan tri boda. Strelac je bio Dokur, koji je savladao golmana Mandandu za veliko slavlje gostiju i pobedu koja im povećava šanse da izbore opstanak u ligi.

Nakon ovog kola Marsej je šestoplasirani sa 44. boda, dok je Ren 15. sa 30 bodova.