0

Remi na Madrigalu u okršaju za LŠ (VIDEO)

Objavljeno: 18.03.14 u 00:06

Fudbaleri Viljareala i Atletik Bilbaa remizirali su rezultatom 1:1 u poslednjem meču 28. kola Lige Primere.

Liga Primera

U direktnom okršaju u borbi za četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona, domaći su poveli golom Pine u 47, a izjednačio je Aduris sedam minuta pre kraja. Isti igrač propustio je Baskijce da dovede u vođstvo u 39. minutu kada je promašio penal.

Atletik Bilbao je četvrti na tabeli sa 52 boda, dok Viljareal ima 45, a između se nalazi Sosijedad sa 46.

U timu bivši fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Pantić u igru je ušao u 67. minutu umesto Učea.