0

Iguain u 90. za pobedu Napolija u Torinu! (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.14 u 20:55

Fudbaleri Napolija pobedili su u gostima ekipu Torina rezultatom 1:0 (0:0) u 28. kolu Serije A.

Gonzalo Iguain

Napolitanci su se dugo mučili da pronađu put do mreže domaćih, ali su je dočekali u 90. minutu kada je Hamšik pronašao Iguaina, a ovaj doneo sva tri boda gostima.

Napoli se sada izjednačio na drugoj poziciji sa Romom sa 58 bodova, s tim što Rimljani imaju dve utakmice manje, a večeras od 21.00 dočekuju Udineze.

Torino je deseti sa 36 bodova, 13 više iznad zone ispadanja, tako da ne mora da brine o opstanku.

U taboru domaće ekipe, srpski fudbaler i bivši član Crvene zvezde Nikola Maksimović odigrao je svih 90 minuta, dok je Marko Vešović čitav meč presedeo na klupi.