0

Serija A: Milan poražen od Parme (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.14 u 17:34

Fudbaleri Milana nastavljaju sa bledim partijama. Rosoneri su u 28 . kolu Serije A na svom stadionu ubedljivo poraženi od ekipe Parme sa 2:4 (0:1).

AC Milan v SSC Napoli - Serie A

Loše je sve počelo po domaće kada je u petom minutu isključen golmana Abijati. Nakon toga prvi gol na utakmici postigao je Anotnio Kasano u 9. minutu, da bi isti igrač u 51. povisio na 2:0.

Milan se rezultatski vratio u potpunosti golovima Ramija u 57. i Balotelija iz penala u 76. minutu.

To je, međutim bilo sve od domaćina, pa su gosti u 78. minutu igre golom Amaurija ponovo poveli, da bi konačan rezultat postavio Bjabijani u 90. minutu utakmice.

Atalanta – Sampdorija 3:0
Milan – Parma 2:4
Kaljari – Lacio 0:2
Livorno – Bolonja 2:1
Sasoulo – Katanija 3:1