0

Ne staje da rešeta – Dva gola Šćepovića u porazu Hihona

Objavljeno: 15.03.14 u 20:00

Srpski reprezentativac Stefan Šćepović postigao je oba pogotka u porazu svog Sportinga iz Hihona na gostovanju ekipi Haena – 3:2.

Stefan Šćepović

Bivši napadač Partizana postigao je pogotke u prvom i 71. minutu, ali su domaći do trijumfa došli golovima Žone u 39. i 83. i Rika u 68 minutu.

Šćepoviću je ovo bio 20. pogodak u dresu Sportinga od kako je letos stigao u španski klub.

Drugi srpski fudbaler Dejan Lekić u igru je ušao na poluvremenu, ali nije pomogao svom timu da izbegne poraz.

Hihon je ostao četvrti na tabeli sa 46 bodova i do kraja sezone vodiće veliku borbu za povratak u Primeru.