0

Duel Remsa i Marseja završen bez pobednika

Objavljeno: 14.03.14 u 22:28

Prvi meč 29. kola francuskog šampionata, između Remsa i Marseja, završen je bez pobednika nerešenim rezultatom 1:1 (0:0).

Rems Marsej

U dosta teškoj i izjednačenoj utakmici dva rivala koja se bore za učešće u Evrokupovima naredne sezone mreže su mirovale u prvih 45 minuta. Tek u nastavku utakmice, golom Devoa u 67. minutu domaći su poveli sa 1:0. Ipak, slavlje im je pokvario Žinjak kada je postigao pogodak za Marsej u 80. minutu i postavio konačnih 1:1.

Nakon ovog remija Marsej je šestoplasirani sa 44 boda, dok je Rems sedmoplasirani sa bodom manje.