1

‘Nož, žica, Srebrenica’ i ‘ubij Turčina’ za prekid meča BiH – Srbija

Objavljeno: 11.03.14 u 19:20

Utakmica u Modriči između omladinskih reprezentacija Bosne i Hercegovine i Srbije prekinuta je zbog skandiranja “Nož, žica, Srebrenica“ pri rezultatu 0:0.

Selekcije do 19 godina Srbije i Bosne i Hercegovine nisu odigrale svoj meč do kraja, a sve je počelo u 35. minutu kada je defanzivac “orlića“ Milan Gajić verbalno vređao sudiju Elvisa Mujovića zbog čega je zaradio crveni karton.

Posle tog incidenta čuli su se i povici “Ubij Turčina“ i “nož, žica, Srebrenica“, a glavni arbitar nije želeo da nastavi susret posle skandiranja u drugom poluvremenu.

Još nije poznato da li će se odigrati drugi zakazani meč između „orlića“ i BiH koji je trebalo da se igra u Gradačcu.