1

Rezervisti Zvezde golom iz penala savladali srpskoligaša

Objavljeno: 10.03.14 u 19:44

U prijateljskom susretu odigranom na pomoćnom terenu ‘Marakane’, fudbaleri Crvene zvezde koji su u proteklom periodu imali manju minutažu savladali su sa 1:0 (1:0) ekipu Dorćola, člana Srpske lige.

Zvezda je kontrolisala dešavanja na terenu od prvog do poslednjeg minuta utakmice, stvorila više šansi od rivala, ali samo jednom uspela da zatrese mrežu Dorćola. Strelac pobedonosnog gola bio je Vukan Savićević iz penala, koji je izborio Luka Milunović u 39. minutu susreta. Trener Slaviša Stojanović je pružio šansu svim fudbalerima.

Crvena zvezda je nastupila u sastavu: Rajković, Arauho, Cilinšek, Jovanović, Nenadić,  Kovačević, Vukan Savićević, Onjilo, Milunović, Rakić, Kasalica.

U drugom poluvremenu šansu su dobili i Manojlović, Cvetković, Žerađanin, Marčić i Živković.

Crvena zvezda nastavlja takmičenje u Jelen Superligi naredne subote kada na ‘Marakanu’ stiže Radnički iz Kragujevca.

Утакмица против Дорћола је била корисна провера и прилика да се екипа истрчи, а првенство се наставља следеће суботе када Црвена звезда дочекује Раднички из Крагујевца.