0

‘Tigrovi’ jači od ‘crnih mačaka’

Objavljeno: 09.03.14 u 17:11

Treći polufinalista engleskog FA kupa je Hal Siti koji je pred svojim navijačima boljom igrom u drugom poluvremenu do nogu potukao goste iz Sanderlenda – 3:0 (0:0).

halsiti-sanderlend

„Tigrovi“ su bili bolji rival i u prvih 45 minuta, ali nisu uspeli da realizuju penal tačnije Ustari je zaustavio šut Aluka. Međutim sve što su propustili u prvom domaći su nadoknadili u drugom delu igre odnosno za svega 10 minuta igre u periodu od 68. do 77. minuta.

Prvi gol za Hal Siti postigao je Kurtis Dejvis u 68. minutu, samo četiri minuta kasnije precizan je bio Irac Dejvid Mejle, da bi tačku na ovaj meč stavio Met Frajat u 77. minutu.

Do polufinala su već stigli Arsenal pobedom nad Evertonom od 4:1 i Šefild Junajted koji je ranije tokom dana bio bolji od Čarltona (2:0).

Rezultate svih fudbalskih liga možete da pronađete na našoj livescore stranici.