0

Šćepović ponovo heroj Sportinga

Objavljeno: 09.03.14 u 20:21

Fudbaleri Sportinga iz Hihona remizirali su na svom stadionu sa ekipom Numansije rezultatom 2:2, a bod domaćima doneo je srpski fudbaler Stefan Šćepović.

Stefan Šćepović

Sporting je poveo golom Alvareza u šestom minutu, ali su gosti preokrenuli preko Huanme u 16. i Regalona u 73. minutu. Kada se činilo da će Sporting zabeležiti drugi uzastopni poraz, Šćepović je sa bele tačke postavio konačnih 2:2.

Srpski fudbaler deli prvo mesto na listi strelaca španske druge lige sa 18 golova.

Hihon je ostao na četvrtom mestu sa 46 bodova, četiri više u odnosu na današnjeg rivala na petom mestu.