1

JSL: Čukarički ne odustaje od Evrope, Rad odoleo u Nišu (FOTO)

Objavljeno: 08.03.14 u 19:29

Od 17 časova su odigrana još dva meča 18. kola Jelen Superlige u kojima je Čukarički savladao OFK Beograd, dok su Radnički iz Niša i Rad odigrali nerešeno.

Čukarički je upisao i treću pobedu u prolećnom delu šampionata pošto je sa 1:0 savladao OFK Beograd. Strelac pobedonosnog gola bio je Nenad Mirosavljević, nakon asistencije Slavoljuba Srnića, u 60. minutu susreta.

U drugom susretu Radnički Niš i Rad su odigrali nerešeno 1:1. Poveli su gosti golom Injca u 6. minutu, a izjednačenje i konačan rezultat postavio je Stojanović samo dva minuta kasnije. Do kraja susreta nije bilo promene rezultata, iako je bilo dobrih prilika na obe strane.