0
ATP

Dobar start Lajovića u Indijan Velsu

Objavljeno: 05.03.14 u 08:37

Srpski teniser Dušan Lajović nalazi se na korak od glavnog žreba Mastersa u Indijan Velsu (5.240,015$) pošto je u prvoj rundi kvalifikacija savladao Australijanca Tanasija Kokinakisa sa 2:0, po setovima 6:3, 6:3 posle jednog sata i 16 minuta igre.

Lajovic

Lajović je u prvom setu iskoristio obe svoje prilike za brejk, dok je na drugoj stani uspeo da eliminiše dve šanse koje je imao njegov rival. U drugom setu mu je bilo dovoljno da samo jednom oduzme servis protivniku kako bi zabeležio konačnu pobedu.

Poslednja prepreka do glavnog žreba Lajoviću će biti 26-godišnji Belgijanac Ruben Bemelmans, trenutno 161. teniser na ATP listi.