0

PAO brojao do tri i naneo Olimpijakosu prvi poraz u sezoni (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.14 u 21:58

Veliki atinski derbi između Panatinaikosa i Olimpijakosa pripao je domaćima koji su slavili rezultatom 3:0 i naneli ekipi iz Pireja prvi poraz u sezoni.

PAO navijaci

PAO je do velike pobede došao golovima Pranjića u 45, Berga u 68. i Abajida 89. minutu.

Olimpijakos je imao dobru priliku da se pri rezultatu 0:2 vrati u meč, ali je u 82. minutu Domingez promašio penal.

Izuzev činjenice da je rivalitet između ove dve ekipe ogroman, meč sam po sebi nije imao rezultatski značaj. Olimpijakos je obezbedio titulu pošto ima čak 19 bodova više od Paoka. PAO je četvrti sa 50 bodova.