0

Het-trik Kalua za trijumf Lila

Objavljeno: 02.03.14 u 15:56

Fudbaleri Lila došli su teže od očekivanog do pobede na gostovanju protiv poslednjeplasirane ekipe Ažaksija rezultatom 2:3.

Salomon-Kalou

Ažaksio je poveo već u prvom minutu golom Tala i već tada pokazao da će biti tvrd zalogaj. Lil uspeva da preokrene golovima Salomona Kalua, a Tala svojim drugim golom poravnava rezultat.

Kalu je doneo trijumf svojoj ekipi u 74. minutu iz penala, a domaći fudbaleri su od 82. minuta imali igrača više pošto je isključen Sumaoro, ali brojčanu prednost nisu uspeli da iskoriste, pa je Lil odneo kući sva tri boda.

Lil se nalazi na trećem mestu sa 49 bodova, dok je Ažaksio i dalje na poslednjem mestu sa 14 bodova.