0

Mrdaković sa dva gola doneo pobedu Tampinesu

Objavljeno: 01.03.14 u 19:18

Srpski fudbalski internacionalac Miljan Mrdaković napravio je pravi potez selidbom u Singapur pošto je i u drugom meču u dresu Tampines Roversa uspeo da zatrese mrežu protivnika i to u dva navrata.

Mrdakovic Tampines 1

Tampines je sa 3:2 slavio protiv Jang Lajonosa iako su gosti već u 2. minutu došli do iznenađujuće prednosti.

Mrdaković  je golom u 23. minutu doneo izjednačenje, da bi Đurić pred kraj poluvremena upotpunio preokret.

Međutim, El-Nasri je polovinom drugog poluvremena izjednačio na 2:2, da bi Mrdaković posle dve izvanredne šanse iskoristio treću i Tampinesu doneo drugi trijumf u šampionatu u isto toliko odigranih utakmica.

Tampines u narednom kolu 16. marta dočekuje Gejlang koji je u prva dva kola zabeležio isto toliko poraza.