0

Liga 1: Zlata vredna pobeda Sošoa, Tuluz i Gengam slavili u gostima

Objavljeno: 01.03.14 u 23:07

Večeras od 20 časova je odigrano još pet utakmica 27. kola Francuske lige 1 na kojima je postignuto ukupno 11 golova.

Francuska Liga 1

Sošo je na svom terenu savladao Bordo sa 2:0 i tako povećao svoje šanse za opstanak u ligi. Strelac vodećeg gola bio je Ajev u 71. minutu, a Bambu je u 83. minutu postavio konačnih 2:0.

De Previlj, Ogiang i Čarbonier su u 21, 38. i 78. minutu postigli pogotke za ubedljivu pobedu Remsa nad Valensijenom, 3:1. Dosevi je u 87. minutu postigao počasni pogodak za goste.

Tuluz je kao gost savladao Nicu sa 2:0. Rezervista Ben Basat je u 65. minutu pogodio za 1:0, a konačan rezultat utakmice postavio je Ben Jeder u 92. minutu. Treba dodati i to da su domaći igrali sa igračem manje od 54. minuta zbog isključenja Paluna.

Istim rezultatom je i Gengam savladao Ren, golovima Giresea u 39. i Jatabare iz penala.

Duel Lorijena završen je nerešenim rezultatom 1:1 i podelom bodova, a čitavu tabelu kao i raspored i rezultate francuske lige možete pogledati na našoj Livescore stranici.