0
Odbojka

Partizan nakon mnogo muke savladao Mladi Radnik

Objavljeno: 27.02.14 u 22:30

Odbojkaši Partizana nakon mnogo muke su uspeli da savladaju mladu i poletnu ekipu Mladog Radnika rezultatom 3:2 (26:28, 25:18, 23:25, 25:19, 17:15).

odbojka2

Gosti su pružili sjajnu igru, ni jednog trenutka nisu bili u podređenom položaju, ali su ipak poraženi.

Sjajnim servisima Dimitrije Pantića Mladi Radnik je stigao do set lopte, ali tek nakon četvrte poveo sa 1:0 u setovima. Nakon toga su odbojkaši Partizana zaigrali mnogo bolje i predvođeni Milijom Mrdakom i Markom Nikolićem izjednačili rezultat.

U trećem setu iskusni Jevtić i Duduj su predvodili Mladi Radnik do novog vođstva od 2:1 u setovima. Partizan je ponovo uspeo da se vrati u meč i nakon velike borbe u taj-brejku uspeo konačno da trijumfuje sa 3:2. Mada su i gosti svojim greškama omogućili crno-belima da slave.

Najefikasniji kod Partizana bili su Mrdak sa 23 i Nikolić sa 21 poenom, dok se kod Mladog Radnika istakao Pantić sa 21 poenom.