0

LE: Đuričić asistent, pobede Benfike, Juvea, Valensije

Objavljeno: 20.02.14 u 21:09

Odigrani su prvi mečevi šesnestine finala Lige Evrope u kojima su pobede zabeležili Juventus, Benfika i Valensija.

Liga Evrope

Juventus je golovima Osvalda u 16. i Pogbe u 90. minutu kao domaćin savladao turski Trabzon, dok je Benfika kao gost savladala PAOK, a asistent Limi u 59. minutu bio je srpski reprezentativac Filip Đuričić.

Fiorentina je slavila na gostovanju Esbjergu (3:1), dok je Valensija bila sigurna na Kipru protiv Dinamo Kijeva (2:0). U duelu bez golova između Černomoretsa i Liona Milan Biševac odigrao je svih 90. minuta.

Dnjepar je iznenadio Totenhem golom Liverpulovog nesuđenog pojačanja Konopljanke u 81. minutu sa bele tačke.

Revanš mečevi na programu su 27. ferbruara.