0

Lion rutinski sa nemoćnim Ažaksiom

Objavljeno: 16.02.14 u 15:55

Fudberli Liona ostvarili su trijumf nad poslednjeplasiranim Ažaksiom rezultatom 3:1 u 25. kolu francuske Lige 1.

29fb4

Do vođstva Lion je došao pred kraj prvog poluvremena golom Gveide Fofane. Brijan je u 69. minutu udvostručio prednost, a završnicu meča je učinio interesantnom Denis Olieh u 82. minutu. Ipak, Batefambi Gomis je golom u samoj završnici otklonio sve dileme.

Reprezentativac Srbije Milan Biševac predvodio je odbranu Liona i proveo je svih 90 minuta na terenu.

Lion se sada nalazi na 5. mestu sa 40 bodova, dok je Ažaksio zakucan za dno sa 14.