0

Lil uzeo bod u nadoknadi, Marsej ispustio pobedu

Objavljeno: 16.02.14 u 23:37

U poslednjim mečevima 25. kola Lige 1, Lil je pogotkom u 90. minutu remizirao sa Evijanom u gostima – 2:2, dok su Sent Etjen i Marsej takođe podelili bodove – 1:1.

Francuska Liga 1

Kevin Berigo je doneo prednost Evijanu u 15. minutu, ali je samo osam minuta kasnije Origi izjednačio. Novu radost za domaćine doneo je Mongongu sa bele tačke, nakon igranja rukom u šesnaestercu Surea.

U nadoknadi vremena, Mendes je postavio konačnih 2:2 i ostavio Lil u trci za vodećim timovima Monakom i Pari sen Žermenom.

Marsej je u gostima ekipi Sent Etjena poveo golom N’Koloua u 64. minutu, ali je u nadoknadi vremena Brandao doneo bod domaćima.

Na tabeli vodi PSŽ sa 58, Monako ima 53, Lil 45, Sent Etjen 42, a Marsej 40 bodova.