0

Golom Daglasa Košte Šahtjor savladao Partizan

Objavljeno: 14.02.14 u 17:12

Fudbaleri Partizana doživeli su poraz na kraju priprema u Turskoj. Crno-beli su u poslednjoj proveri pred povratak u Beograd izgubili od Šahtjora iz Donjecka sa 1:0.

Ekipa Marka Nikolića parirala je šampionu Ukrajine tokom celog meča. Utakmica je odigrana u izuzetno teškim uslovima, a bilo je pitanje da li će ona biti uopšte i odigrana.

Jedini gol na meču postigao je Daglas Košta u 84. minutu meča posle odličnog prodora. I Partizan je imao izglednih prilika da povede, ali su Lazović, Volkov i Drinčić bili neprecizni.

Meč je obeležio i veliki broj kartona, čak 11 žutih, a levi bek crno-belih Vladimir Volkov je zbog drugog žutog morao da napusti igru u 80. minutu. ali je Partizan imao pravo zamene pa je ušao Nikola Gulan.

Ekspedicija Partizana u subotu se vraća za Beograd gde će nastaviti sa pripremama za nastavak sezone.