Stefan Šćepović ponovo spasao Hihon!

Objavljeno: 09.02.14 u 20:14

Najbolji strelac Hihona, Stefan Šćepović, nastavio je golgetersku seriju i na meču protiv Ponferadine u 25. kolu španske Segunde.

Stefan Šćepović

Ponferadina je odlično otvorila meč i stigla do prednosti 1:0 zahvaljujući golu Akorana u 7. minutu. Ipak, stvari su se u mnogome iskomplikovale kada su gosti ostali sa igračem manje zbog isključenja Fonseka u 54. minutu. Uprkos brojčanoj prednosti fudbaleri Hihona nikako nisu uspevali da pronađu put do gola Ponferadine.

Sve do 84. minuta kada je Stefan Šćepović svojim 17. golom u dosadašnjih 25 kola doneo izjednačenje Sportingu. Rezultatom 1:1 je na kraju i završen ovaj susret.

Šćepović je drugi strelac Segunde, sa golom manje od Viguere iz Alavesa koji je u ovom kolu postigao het-trik protiv Sabadela.

Sporting je na 3. poziciji sa 41 bodom, jednim manje od vodećih Eibara i Deportivo La Korunje.