0

OFK Beograd remizirao sa Terekom

Objavljeno: 09.02.14 u 13:30

Fudbaleri OFK Beograda odigrali su nerešeno 2:2 (0:1) sa ruskim premijerligašem Terekom iz Groznog u pripremnom meču odigranom u turskom Beleku.

Ekipa iz Čečenije povela je u 43. minutu preko Kanija, da bi Čavrić već na početku drugog poluvremena izjednačio na 1:1. Međutim, nije dugo na smaforu stajao taj rezultat pošto je Bokilja u 52. minutu ponovo doveo u vođstvo Terek, a konačan rezultat na samo pet minuta pre kraja utakmice postigao je Damjanović posle dodavanja Zarubice.

Za OFK Beograd u ovom meču su od prvog minuta igrali: Zečević, Gajić, Planić, Vasiljević, Obradović, Micevski, Zdjelar, Paločević, Ješić, Čavrić, Dražić. U igru su još ušli: Čupić, Matović, Pilipović, Pilica, Bulat, Antonov, Ivanović, Stanisavljević, Belić, Zarubica i Damjanović.