0

Škuletić za pobedu Partizana

Objavljeno: 08.02.14 u 19:52

Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu Ružomberoka rezultatom 1:0 (0:0) u četvrtom pripremnom meču tokom zimskih priprema.

Strelac jedinog pogotka za crno-bele bio je Petar Škuletić u 58. minutu kada je na asistenciju Lazovića samo skrenuo loptu u drugi ugao golmana Nikolića.

Crno-beli su pružili još jednu dobru, partiju i zasluženo došli do nove pobede, a da su u finišu utakmice šanse iskoristili Luka i Lazović mogli su da zabeleže i ubedljiviji trijumf.

Fudbaleri Partizana su startovali meč u sastavu Lukač, Vulićević, Volkov, Obradović, Trajković, Drinčić, Malbašić, Brašanac, Ilić, Škuletić i Lazović, a u nastavku su šansu još dobili još Luka i Ninković.

Podsetimo, crno-beli su do sada savladali Volfsberger, Gjeongnam, dok su pretrpeli poraz od bugarskog Liteksa.